Tiekėjų el. parduotuvė (500 Eur)

Parduodama profesionali, pilnai paruošta elektroninė parduotuvė. Gausite ne tik modernią, saugią bei pritaikytą visiem įrenginiams el. parduotuvę, bet ir visas būtinas marketingo priemonių integracijas prekybai vystyti. Skaitmeninis produktas leis prekybą vysti iš bet kurio pasaulio vietos. Pradėkite verslą internete jau šiandien!

WWW.DROPSHIPPINGAS.LT
Apie projektą

Tiekėjų elektroninė parduotuvė

Internetinė prekyba per paskutinius 10 metų augo daugiau nei 517% ir prognozuojama, jog sparčiai augs toliau. Pradėjus veiklą dabar turėsite potencialo stabiliai augti kartu su rinka bei galimybę susikurti pastovų pajamų šaltinį.

Projektas veikia nuo 2022 gruodžio 21 dienos. Per tą laiką iki šios dienos viso parduota prekių už 161,85 Eur. Į reklamą investuota nebuvo, taip pat su puslapiu dirbta visiškai nebuvo, visi pardavimai įvyko organiškai.

El. parduotuvėje dauguma procesų automatizuoti. Mūsų tikslas sukurti automatizuotą verslą, kuris neštų pastovias pajamas neskiriant tam daug laiko.

Privalumai

Naudojama populiariausia pasaulyje WordPress + WooCommerce turinio valdymo sistema, kuri neturi jokių papildomų mėnesinų mokesčių, o integraciją rasite praktiškai kiekvienam įrankiui. Net 43% visų svetainių internete naudoja WordPress TVS. Elektroninė parduotuvė su su visais failais pilnai priklausys Jums.

Jūsų patogumui el. parduotuvę administruoti galėsite ir per mobilią programėlę (iPhone ir Android telefonams).

Gausite skaitmeninio marketingo vadovą (pdf), kuris padės susigaudyti skaitmeninio marketingo pasaulyje ir leis pasirinkti efektyviausius reklamos kanalus pradėti prekiauti internete.

Už papildomą kainą galime paleisti ir administruoti Google Ads ir Facebook Ads reklamas.

Gausite visas būtinas marketingo priemonių integracijas. Tai padės geriau suprasti lankytojų srautą, pritaikyti tinkamus reklamos kanalus ir padidinti pardavimus.

 • Google Analytics
 • Google Tag Manager
 • HotJar
 • Facebook Pixel
 • PDF Invoice (Automatinės sąskaitos-faktūros)
 • Mailchimp (Naujienlaiškiai)
 • Paysera (Mokėjimai)

Integruoti mokėjimai per el. bankininkyste. Gavę užsakymą būsite tikri jog mokėjimas praėjo sklandžiai ir beliks tik išsiųsti ar užsakyti prekę iš tiekėjo.

Produktų pristatymas automatizuotas, atlikus sėkminga mokėjimą pirkėjas produktą gauna į nurodyta el. pašto adresą, Jums niekuo rūpintis nereikia.

Pridėsime išsamų el. parduotuvės naudojimo vadovą. Patys galėsite lengvai koreguoti ir administruoti el. parduotuvę.

Už papildomą mokestį korekcijas atlikti galime ir mes.

Turime sukaupę virš 10 metų sėkmingos elektroninės prekybos patirties. Siūlome 1 valandos nemokamą konsultaciją apie el. parduotuvės vystymo strategiją.

Kaina

Projekto kaina 500 Eur

Dovanų gausite 1 metus nemokamo svetainės talpinimo (vertė 100 Eur). Po apmokėjimo elektroniniu paštu gausite prisijungimus bei naudojimo vadovą.

Įsigyti projektą
Kontaktai

Turite klausimų ar reikalinga konsultacija?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime.

  Nemokama konsultacija

  Vizijos ir poreikių išsiaiškinimas

  Profesionalūs sprendimai

  Geriausių praktikų pritaikymas

  Aiški pradžia

  Konkretus planas startui